Serwis, Naprawa, Montaż, Instalacja Pomp Ciepła De Dietrich


Profesjonalny serwis pompy ciepła i kotłów

Prawidłowe działanie pompy ciepła jak i kotłów wpływa na ich oszczędność jak i na bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania. Prawidłowo wykonany montaż i instalacja urządzeń prowadzone są przez osoby wykwalifikowane i bardzo doświadczone. Proces przygotowania do instalacji jest skomplikowany i wymaga dokładnego planu. Firma obecna jest na rynku od 1998 roku i od czego czasu cały czas zwiększa zakres swoich usług.

Korzystając z serwisu klient zyska:

- fachowe doradztwo,
- odpowiedzi na wszystkie pytania,
- korzystne ceny za wybrane usługi,
- profesjonalne i rzetelne podejście do wykonywanych prac,
- szybki dojazd na miejsce.

Zakres usług to także naprawa kotłów wykonywana z użyciem oryginalnych części. Dotyczy to drobnych jak i poważniejszych awarii. Oferta przygotowana przez serwis i naprawa De Dietrich to profesjonalizm w każdym calu. To również indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Bardzo dobrze przygotowany serwis pogwarancyjny De Dietrich pozwala na wykonywanie u klientów szybko i tanio każdej naprawy. Pracownicy serwisu mają zawsze czas dla swoich klientów. Firma działa na terenie miasta Kraków i okolic.

Każde zgłoszenie od klientów jest rozpatrywane w sposób indywidualny. Klient otrzymuje kosztorys wszystkich napraw, które mają być wykonane. Dobro klienta jest najważniejsze i pracownicy serwisu zrobią wszystko, aby był zadowolony. Pod okiem najlepszych specjalistów jakiekolwiek usługi związane z naprawami czy montażem są przeprowadzone w pełni profesjonalnie.

Pamiętaj ! Działamy w Małopolsce. Ostatnio realizowaliśmy usługę w miastach: Kraków, Wieliczka, Skawina, Niepołomice, Myślenice, Dobczyce.


Dane firmy

INSTALCO Stanisław Zięba
ul. Sawy Calińskiego 36a
31-999 Kraków


Kontakt

mail: kontakt@instalco-krakow.pl
tel.: (+48) 883 883 383