Rekuperatory


Rekuperacja
 

Poprawa jakości powietrza w domu jest kwestią priorytetową. Dziś otwarcie okna niestety nie ma nic wspólnego z wietrzeniem pomieszczeń. Smog oraz inne zanieczyszczenia poważnie dają nam się we znaki. Odpowiedzią na ten problem jest rekuperacja – mechaniczna wentylacja z odzyskiem ciepła.

Rekuperacja – korzystna wentylacja w budynkach
 
Rekuperacja jest przeciwieństwem powszechnie znanej wentylacji grawitacyjnej. Do jej głównych korzyści należą:
 
• komfort cieplny,
• czyste powietrze wolne od roztoczy, kurzu, wirusów oraz bakterii,
• brak zanieczyszczeń z zewnątrz – smog,
• brak grzybów i pleśni na ścianach,
• odzysk ciepła,
• oszczędności w ramach kosztów za energię cieplną.
 
Rekuperatory – wyłącznie urządzenia najnowszej generacji
 
Rekuperacja nie tylko oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń i alergenów, ale także umożliwia ogrzewanie świeżego nawiewanego powietrza dzięki wykorzystaniu ciepła pochodzącego
z powietrza wywiewanego. Korzyści wynikające z powyższej inwestycji widoczne są w postaci zdecydowanie niższych rachunków za ogrzewanie.
 
Wszystkie powyższe zalety rekuperacji możliwe są jednak tylko wtedy, gdy centralę wentylacyjną będzie stanowił rekuperator najnowszej generacji.
 
Nowoczesne rekuperatory, jakie instalujemy w domach klientów, wyposażone są w niezbędne elementy, a dodatkowo wykonane w specjalnej technologii, która umożliwia kontrolę przepływów powietrza. Pamiętaj, że tylko zrównoważone przepływy są gwarancją wysokiej sprawności odzysku ciepła.
 
Interesuje Cię inteligentny dom oraz innowacyjne rozwiązania? Skontaktuj się z nami.
 
Pamiętaj ! Działamy w Małopolsce. Ostatnio realizowaliśmy usługę w miastach: Kraków, Wieliczka, Skawina, Niepołomice, Myślenice, Dobczyce.
 

Dane firmy

INSTALCO Stanisław Zięba
ul. Sawy Calińskiego 36a
31-999 Kraków


Kontakt

mail: kontakt@instalco-krakow.pl
tel.: (+48) 883 883 383